Ak je Domotron® to, čo vykresľuje vaše predstavy do reality, záverečný proces je so vzájomnou komunikáciou veľmi jednoduchý. Pre lepší prehľad je nižšie uvedená infografika v pár krokoch.

Všetko, na čo si len spomeniete

Domotron® nie je len dokonalou technológiou, ale aj celou plejádou služieb, ktoré sú neodmysliteľnou súčasťou skutočne chytrej domácnosti. Tou najdôležitejšou z nich je nadštandardná starostlivosť o zákazníkov, ktorá začína pri návrhu konkrétneho riešenia a nikdy nekončí. Aby bola vašej domácnosti vdýchnutá inteligencia, je potrebné prejsť jasne stanoveným procesom. Iba ten vám zaručí vždy dokonalý výsledok, z ktorého budete zaručene nadšení.

Nechajte pracovať profesionálov

Záleží nám na tom, aby Domotron® vždy a za každých okolností splnil vaše očakávania. Preto musí byť celý systém odborne nainštalovaný. Už samotná príprava elektroinštalácie je životne dôležitá pre jeho správnu funkčnosť. To všetko dobre vedia naši certifikovaní partneri. Ich sieť vznikla a neustále sa rozširuje s jediným cieľom - dodať vždy systém Domotron® do vašej domácnosti v stopercentnej kondícii. Neznamená to ale, že by ste nemohli pracovať s dodávateľmi, ktorých ste si už vybrali skôr a ktorí majú vašu dôveru. Tí sa môžu stať našimi certifikovanými partnermi hneď po tom, ako splnia naše kritériá a prejdú intenzívnym školením. Nič teda nebráni inštalácii systému ani vtedy, pokiaľ už svojho dodávateľa elektroinštalácie máte a ste s ním spokojní.

Všetko vždy začína sumarizáciou vašich potrieb a očakávaní. Ak plánujete stavbu a chcete všetko osobne riadiť alebo necháte v budúcnosti starosti na generálneho dodávateľa, či už máte v hľadáčiku niektorý z developerských projektov na kľúč - v každom prípade je práve teraz tá najvhodnejšia chvíľa začať riešiť vašu budúcu inteligentnú domácnosť. Nič na tom nie je, stačí sa len ozvať e-mailom, telefonicky alebo prostredníctvom webového formulára nám, alebo niektorému z našich certifikovaných partnerov.

Na záver ešte všetko dôkladne otestujeme a následne vám predstavíme váš nový systém v jeho celej kráse. Zoznámime vás so všetkými užívateľskými možnosťami a môžete si začať užívať jeho nekonečné možnosti.

Partner po dohode s vami a ostatnými dodávateľmi na stavbe začne s realizáciou. Najskôr urobí všetku potrebnú elektroinštaláciu. Následne do vašej stavby vloží rozvádzač naplnený potrebnou technológiou a v spolupráci s nami zaistí odborné oživenie celého systému.

Vybraný partner sa s vami stretne a dohodne detaily inštalácie systému. Na základe projektu pripraví cenovú ponuku na elektroinštaláciu a časový harmonogram. Po vašom schválení s našim partnerom podpíšete zmluvu o dielo a realizácia môže začať.

Bezproblémovú dodávku systému Domotron® zabezpečuje vždy niektorý z našich certifikovaných partnerov. Toho si môžete vybrať sami z existujúcej siete, vždy vám však samozrejme radi s výberom pomôžeme, alebo vami preferovaného partnera po splnení podmienok certifikujeme.

Bude nás zaujímať niekoľko vecí, aby sme dokázali správne navrhnúť riešenie zodpovedajúce vašim predstavám. Za každým úspechom stojí dôsledné plánovanie a preto súčasťou nášho návrhu je vždy projekt systému Domotron® a cenová ponuka. Po doladení detailov a vašom schválení nám už nič nestojí v ceste začať.